Szkoły podstawowe kujawsko-pomorskie - powrót do serwisu
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Specjalna w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego
Szkoła Podstawowa nr 10 im. 2 Armii Wojska Polskiego
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Prezydenta Leona Barciszewskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Św Jana Pawła II w Toruniu
Szkoła Podstawowa nr 14 - Specjalna
Szkoła Podstawowa nr 14 im. gen. Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Płk. Zbigniewa Makowieckiego
Szkoła Podstawowa nr 17
Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Hansa Christiana Andersena z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Mjr. Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Balcera Specjalna w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej
Szkoła Podstawowa nr 28 Im Polskich Noblistów w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kpt. Jana Drzewieckiego
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej
Szkoła Podstawowa nr 33 Toruńska Szkoła Terapeutyczna
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Por. Zbigniewa Kruszelnickiego Ps. "Wilk"
Szkoła Podstawowa nr 40 w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Adm. Kazimierza Porębskiego w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kanału Bydgoskiego z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Płk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Marii Grzegorzewskiej Specjalna w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna dla Uczniów Niedostosowanych Społecznie Oraz Z Zaburzeniami Zachowania w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Ireny Sendlerowej w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Bohaterów Westerplatte w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 62 im. Żołnierzy 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych Onz z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa Specjalna
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. ks. Prof. Józefa Tischnera